PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

İSTANBUL ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ YAZILI SINAV SONUÇLARI

 İSTANBUL ÇARŞI VE MAHALLE BEKÇİLİĞİ YAZILI SINAV SONUÇLARI
2020 1. Dönem İSTANBUL Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav Sonuçları  Açıklandı.

    20.01.2021 tarihinde yapılan 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavına katılan adayların yazılı sınav sonuçları açıklandı.
Yazılı sınava ilişkin itirazı olan bekçi adaylarının Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr ya da https://www.odsgm.meb.gov.tr adresinde üzerinden itiraz dilekçelerini 17 Şubat 2021 tarihi saat 17.00’a kadar şahsen veya faks (0 312 462 87 29) ile yapabileceklerdir.  Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 30 TL (otuz TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır. 
     Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
İtirazlara ilişkin değerlendirme sonuçları 24 Şubat 2021 tarihinde adaylara dilekçelerinde belirtecekleri irtibat numaraları ile bildirilecektir.
  Yazılı sınavı başarı ile tamamlayan binlerce bekçi adayları bir sonraki aşama olan bekçi fiziki yeterlilik parkuruna hazırlanma telaşı içerisine girdi. Sizlere en yakın bekçi hazırlık kursları için tıklayınız.