PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

28.DÖNEM POMEM SINAV YERİ VE TARİHLERİ AÇIKLANDI.

28.DÖNEM POMEM SINAV YERİ VE TARİHLERİ AÇIKLANDI.
28. Dönem POMEM Giriş Sınavı Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavına Katılacak Adayların Sınav Yeri ve Tarihleri Açıklanmıştır

28. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, aday değerlendirme ve seçme sınavı Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik aşamasına katılacak olan adaylar Sınav Merkezlerini, T.C. Kimlik Numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayarak öğreneceklerdir. Adaylar ilan edilen sınav tarihi ve Sınav Merkezinde Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavına tabi tutulacaklardır. Ayrıca, adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. 

Adayların, Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir. 

Başvuruda bulunacak olan tüm POMEM adaylarına başarılarımızı dileriz. Sizlere en yakın hazırlık kursları için lütfen TIKLAYINIZ.
 

SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

ADAY SEÇME VE DEĞERLENDİRME SINAVI KILAVUZU İÇİN TIKLAYINIZ