PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

30. DÖNEM POMEM SINAV YERİ VE TARİHLERİ AÇIKLANDI

30. DÖNEM POMEM SINAV YERİ VE TARİHLERİ AÇIKLANDI

30. Dönem POMEM Giriş Sınavına Katılacak Adayların Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı Merkezleri ile Sınav Tarihleri Açıklanmıştır.
  06 Temmuz 2023

    30. Dönem POMEM Giriş Sınavı kapsamında, Aday Değerlendirme ve Seçme Sınavı Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı aşamasına katılacak olan adaylar Sınav Merkezlerini, T.C. Kimlik Numaraları ve e-Devlet şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgulayarak öğreneceklerdir. İlan edilen sınav tarihi ve Sınav Merkezinde adayların Müracaat Kabul, Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik Sınavı işlemleri yapılacaktır. Fiziki Yeterlilik Sınavı aşamasını başarı ile geçen adaylar Polis Akademisi Başkanlığınca ilan edilecek ileriki bir tarihte Mülakat Sınavı aşamasına katılacaklardır. Ayrıca, adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. 
    Adayların, Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

    UYARI: Sınav Giriş Belgesi için tıklayınız.
    UYARI: Sağlık Bilgi Formu için tıklayınız.
    UYARIFiziki Yeterlilik Parkur Dilekçesi için tıklayınız.
    UYARI: Aday Seçme ve Değerlendirme Kılavuzu için tıklayınız.

UYARIBaşvuruda bulunacak olan tüm POLİS adaylarına başarılarımızı dileriz. Sizlere en yakın hazırlık kursları için lütfen TIKLAYINIZ.