PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

 İSTANBUL- POMEM - PMYO PARKURU
  •  İSTANBUL- POMEM - PMYO PARKURU
AÇILIŞ - KAPANIŞ 16:00 - 23:00
QR KODU

KURS HAKKINDA

ANADOLU YAKASI POMEM KURSLARI

 

      Anadolu Yakası POMEM Polis Hazırlık Kursu, Polis olmak isteyen adaylar için alanında uzman olan antrenörler ile birlikte polis hazırlık öğrenci adayları için Polis hazırlık parkuru aktif eğitim vermektedir. Yalnızca POMEM Polis Hazırlık Kursu değil, PÖH Parkur Eğitim Kursu, PAEM Parkur Eğitim Kursu, BEKÇİ Parkur Eğitim Kursu, ASTSUBAY Eğitim  Parkur Kursu, SUBAY Parkur Eğitim Kursu, ZABITA Parkur Eğitim Kursu, gibi spor mülakat parkurları içinde etkin bir eğitim sunmaktadır. Polis olmak isteyen adaylara polis hazırlık kursunu nizami salon ölçüleriyle vermektedir. Yalnızca Polis hazırlık kursu değil asker olmak isteyen adaylar içinde parkur hazırlık kursu verilmektedir. Ümraniye POMEM Polis Hazırlık Kursu, Polis olmak isteyen adaylar için alanında uzman olan antrenörler ile birlikte Polis hazırlık parkuru için aktif eğitim vermektedir polis hazırlık öğrenci adayları için.
    POMEM polis hazırlık kursuna gelen yeni polis adaylarına alanından uzman eğitmenler eşliğinde polislik parkurunda bulunan 7 istasyon teknik anlatımlarla aktarılmaktadır. Polis Akademisinin verdiği ölçülerle birebir olan parkurumuzun, parkur istasyonları tek tek nizami bir şekilde anlatıldıktan sonra POMEM polis adayı öğrencilere hocalarımızın eşliğinde ve yardımıyla istasyonlar 4-5 tekrarlarla daha iyi kavrayabilmeleri için tekrar ettirilmektedir. Eğitim sonunda polis parkur kursuna hazırlık için gelen polis öğrenci adaylarımıza fotoseller ile süre alımı yapılmaktadır.Parkur eğitimini alan öğrenciler bu şekilde POMEM Fiziki Yeterlilik Sınavı, PAEM Fiziki Yeterlilik Sınavı, Bekçi Fiziki Yeterlilik Sınavı veya Astsubay Fiziki Yeterlilik Sınavına gitmeden aday arkadaşlarımızın heyecanını az da olsa yenebilme gayretinde bulunmuş oluyoruz.
     Polis hazırlık kursumuz POMEM ilanı geldikten sonra Polis Akademisinin resmi sitesi olan 
http://pa.edu.tr  adresinden yayımlanan kurallar üzerine uzman hocalarımız tarafından polis hazırlık kursuna gelen adaylarımıza sunulmaktadır. Yalnızca Polis Hazırlık Spor Mülakatına Hazırlık yapılmamaktadır ayrıyetten polis adayı olan öğrencilerimize sözlü mülakatı hakkında bilgi verilip nasıl bir model takınmaları iç
inde ipuçları verilmektedir.
    27. Dönem POMEM Polis Alım ilanı içinde  Anadolu Yakasında
etkin olan kursumuza kayıt yapabilirsiniz. 27. Dönem POMEM ilanı geldikten sonra polislik parkuru için arayış içine giren polis adayı arkadaşlarımızın en çok tercih ettiği Parkur eğitim kursuna kayıtlarınızı iletişim bilgilerinde bulunan numarayla yapabilirsiniz. 

NOT:

Antrenmanlar uzman hocalar eşliğinde en az 1 saat yapılmaktadır.
Antrenmanları işleyişi; ısınma, esneme, istasyon eğitimi ve son olarak fotosel ile süre alımı şeklindedir.
Kayıt için 15 dk önce gelmeniz yeterlidir.
Salona girişlerde ateş ölçümü yapılmadan içeri alınmamaktadır.

Antrenman sırasında covid-19 tedbirlerine uymamız gerekmektedir; Lütfen maske ile geliniz ve antrenman sırasında sosyal mesafeye uyunuz.


 

 

ÜMRANİYE POLİS-PÖH-POMEM PARKURU

ADRES :BULGURLU MAHALLESİ KURUDERE SOKAK ÜSKÜDAR / İSTANBUL  HENZA AKIN ÇOLAKOĞLU İMAHATİP LİSESİ KAPALI SPOR SALONU      (ÜMRANİYE METRO İSTASYONUNA 3 DAKİKA YÜRÜME MESAFESİ. AFİYET HASTANESİNİN HEMEN ARKASI)

Eğitmenler:

Sadık U.
Nazlı M.
Murat A.
Emre K.
Erdem E.

    ÜMRANİYE PARKUR BAŞLANGIÇ ÇALIŞMA SAATLERİGÜNCEL ÇALIŞMA PROGRAMINI FOTOĞRAF GALERİLER KISMINDAN GÖREBİLİRSİNİZ.
ÜMRANİYE ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLANGIÇ SAATLERİ
   GÜNLER            

ANTRENMAN SAATİ

PAZARTESİ -
SALI
 
-
ÇARŞAMBA 
 
-
PERŞEMBE  -
CUMA
 
-
CUMARTESİ -
PAZAR -
 
Not: her gün çalışma vardır.Parkura gelmeden kontrolleri bu sayfadan yapabilirsiniz
 


 NOT: ÇALIŞMALAR EN AZ 1 SAAT SÜRMEKTEDİR. PARKURA GELMEDEN KONTROLLERİ BU SAYFADAN YAPABİLİRSİNİZ.


 


İSTANBUL-PENDİK POMEM PARKURU

 

ADRES:BARBAROS HAYRETTİN PAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ESENYALI MAH. SOK. NO: 5 PENDİK (E-5 ESENYALI KÖPRÜSÜNDE İNİP YUKARI DOGRU 3 DAK YÜRÜME MESAFESİNDE YOLUN SOL TARAFINDADIR.)


Eğitmenler:

Ayhan D.

 

PENDİK PARKUR BAŞLANGIÇ ÇALIŞMA SAATLERİ:

 
       GÜNLER      

ANTRENMAN
SAATİ

PAZARTESİ 19:00
SALI -
ÇARŞAMBA  19:00
PERŞEMBE  -
CUMA 19:00
CUMARTESİ -
PAZAR -NOT: PARKURA GELMEDEN BU SAYFADAN KONTROLLERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ.

 

 

      Tecbüresi sayesinde POMEM-PMYO-SUBAYLIK-KOMİSER YARDIMCILIĞI okullarına en çok öğrenci yerleştirme başarısına sahip kursumuz tüm hızıyla çalışamalarına devam etmektedir!
Sadece pomem pmyo ve subaylık parkurlarına adapte olan öğrencilerine okulu kazandırmayı hedef edinmiş uzman kadromuz anadolu yakasının en güvenillir ve en eski polisliğe hazırlık parkurudur!
       PENDİK de açılan POMEM Parkur kursumuz, Polis Akademisi sınavları ile bire bir aynı ölçülerle kurulu olup alanında uzman Eğitmenler ile hizmet vermektedir.
Kolay Ulaşımı ile siz değerli Polis Adaylarımızı profesyonel şekilde POMEM PARKURLARINA hazırlayıp POLİS AKADEMİSİ Sınavlarında TAM PUAN almanıza yardımcı olmaktayız.
Antrenman Yeri Gün ve Saatleri İçin Koordinatörümüzle İletişime geçebilirsiniz.İLETİŞİM 
 

PENDİK       : 0554 643 92 02

ÜMRANİYE : 0553 597 42 12