PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

SAKARYA POMEM-PAEM-PMYO-PÖH- HAZIRLIK KURSU

SAKARYA POMEM PARKURU
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-22:00
QR KODU

KURS HAKKINDA

SAKARYA POMEM- BEKÇİ- PMYO PARKUR HAZIRLIK KURSU

Sakarya pomem-bekçi pmyo parkur hazırlık kursu;
(Bekçi parkur hazırlık-pmyo parkur hazırlık-pöh parkur hazırlık)  Elit akademi 2016 yılından beri Sakarya Adapazarı'nın en işlek en merkezi yerinde çalışmalarını devam ettirmektedir. Sakarya pomem parkuru her sene yapılan polis alımlarına hazırlık yapmak isteyen pomem adayları SAKARYA SERDİVAN İLÇE  merkezinde bulunan SAKARYA ANADOLU LİSESİ NE gelerek pomem parkur eğitimi alabilirler. 
          NOT: Sakarya Bekçi parkur hazırlık kursu ve Sakarya PMYO parkur hazırlık kurslarıda bu salonda verilmektedir.
Sakarya Pomem hazırlık kursunun yapıldığı salon ölçüleri olan 29 m ile sınav yapılacak olan pomem parkuru merkezi ile birebir nizami ölçüdedir. Gideceğiniz pomem parkur kursunda dikkat etmeniz gereken en önemli unsur  SALON ÖLÇÜLERİNİN BİREBİR ÖZELLİKLE KÜÇÜK OLUP OLMADIĞINA MUTLAKA DİKKAT EDİNİZ!! aksi halde saniyeler aldatıcı olacaktır. 
      Elite akademi  Sakarya pomem parkuru hazırlık kursunda bayan eğitmenler de görev almaktadır. Bayan öğrencilerin rahatı için antrenörlük hizmeti BAYAN antrenörler tarafından verilmektedirler. Her gün, süre gelişimi için teknik eğitim, çabukluk çeviklik, güç, koordinasyon, esneme, antrenmanları yapılmaktadır. Sakarya pomem parkur hazırlık kursunda toplam 1 saat süren çalışma sonunda elektronik lazerli kronometreler ile ölçüm yapılmaktadır. Pomem adayları sakarya pomem hazırlık kursunda 8-10 sn arası gelişim kaydedebilir sınavlarda diğer adaylardan daha iyi dereceler elde edebilirler.
   27. dönem pomem müracatları Sakaryada da yoğun talep oluşturdu. Tahmini 27. dönem pomem başvurularının  50 bini geçeceği tahmin edilmekle birlikte Pomem parkurunda pandemi süreci nedeniyle herhangi bir değişimin olup olmadığı resmi makamlarca açıklanmamış bulunmaktadır. Sakarya 27. dönem pomem sınavlarının Ocak ayı sonunda yapılacağı tahmin edilmektedir. SAKARYA pomem hazırlık kursunda boy kilo ölçümü yapılmamaktadır.

NOT:
Beslenme ile ilgili telkinlerde  bulunulabilir fakat bir diyetisyen gibi beslenme programı oluşturulamaz. Lütfen Sakarya pomem hazırlık kursuna gelmeden önce aşağıdaki iletişim numarasından iletişime geçerek kaydınızı yaptırınız.
 AÇIKLAMA
Antrenmanlar uzman hocalar eşliğinde en az 1 saat yapılmaktadır.
Antrenmanları işleyişi; ısınma, esneme, istasyon eğitimi ve son olarak fotosel ile süre alımı şeklindedir.
Kayıt için 15 dk önce gelmeniz yeterlidir.
Salona girişlerde ateş ölçümü yapılmadan içeri alınmamaktadır.
Antrenman sırasında covid-19 tedbirlerine uymanız gerekmektedir; Lütfen maske ile geliniz ve antrenman sırasında sosyal mesafe kurallarına uyunuz. Dezenfektan kullanımını unutmayınız, hes kodlarınızı hazır halde bulundurunuz. 

SAKARYA POMEM HAZIRLIK KURSUNDA HANGİ ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR?

  • SAKARYA POMEM HAZIRLIK KURSU
  • SAKARYA PMYO HAZIRLIK KURSU
  • SAKARYA PÖH HAZIRLIK KURSU
  • SAKARYA BEKÇİ HAZIRLIK KURSU

SAKARYA PARKUR BAŞLANGIÇ ÇALIŞMA SAATLERİ
Günler

 ANTRENMAN SAATİ  

Pazartesi -
Salı -
Çarşamba -
Perşembe -
Cuma -
Cumartesi -
Pazar- -POMEM - PMYO - PAEM - BEKÇİ - SUBAY - JANDARMA
PARKUR ÇALIŞMALARI AKTİFTİR!

  • -ÖLÇÜLER TAM NİZAMİ POMEM PARKUR ÖLÇÜLERİDİR.
  • -FOTOSEL İLE ÖLÇÜM YAPILMAKTADIR
  • -BAYAN ANTRENÖR EŞLİĞİNDE ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR
  • -ANTRENMAN SÜRESİ: 1-1.5 SAATTİR (YOĞUNLUK DURUMUNA GÖRE UZATMA YAPILABİLİR)
  • -FİYAT DURUMU: GÜNLÜK KATILIM - HAFTALIK - AYLIK SINIRSIZ ÜYELİK İMKANI BULUNMAKTADIR.ADAPAZARI POMEM KURSUNA KAYIT YAPTIRIP ÇALIŞMALARA KATILIM SAĞLAMAK İÇİN LÜTFEN ÖNCE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ ;
İLETİŞİM :  05546439202
                    05535974212