PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

 İSTANBUL ANADOLU Yakası POMEM-PMYO Kursları
  •  İSTANBUL ANADOLU Yakası POMEM-PMYO Kursları
  •  İSTANBUL ANADOLU Yakası POMEM-PMYO Kursları
  •  İSTANBUL ANADOLU Yakası POMEM-PMYO Kursları
AÇILIŞ - KAPANIŞ 18:00 - 23:00
QR KODU

KURS HAKKINDA

ANADOLU YAKASI POMEM PARKURLARI

        İstanbul ili anadolu yakasında bulunan maltepe pomem parkuruna, polis parkuruna, bekçi parkuruna, subaylık parkuruna jandarma astsubaylık parkuruna ve mesleki bütün parkurlara hazırlık yapan kursları derledik. istanbul Anadolu yakası pomem parkurlarını ayrı ayrı başıklar altına alarak inceledik . Hangi kurs kaç öğrenci kazandırdı,kursların pomem parkur ölçüleri nizamimi, ücretler nedir günlükmü haftalıkmı aylıkmı , kaç yıllık tecrübeye sahipler, yeterlilik belgeleri varmı,yeterli donanıma sahipmi, bayan erkek karışıkmı, hangi ilçelerde yer alıyorlar,bunların hepsini detaylı bir şekilde yer vereceğiz.
Hepinizin bildiği üzere günümüzde polislik-subaylık mesleklerine yoğun bir ilgi var, peki bu ilgiye yanıt hangi yardımcı kuruluşlar , tarafından hangi kalitede yanıt veriliyor bunların yanıtlarını araştırdık.

İstanbul Anadolu yakası pomem parkura hazırlık yapan kurslar hangileri?

İstanbul anadolu yakasında Üsküdarda,Ümraniyede,Kadıköyde,Maltepede,Sancaktepede,Beykozda,Kartalda,Pendikte ve Tuzlada pomem parkuru jandarma astsubay parkuru, bekçi parkuru, pmyo parkuru,komiseryardımcılığı parkuru, adı altında mesleklerin fiziki yeterlilik sınavlarına hazırlık yapılmaktadır.
Polis hazırlık ailesi olarak sizlere alanında lider, parkur ölçüleri nizami, en az 5 yıllık geçmişe sahip, pomem parkur çalıştırıcılarını derledik.Şimdi birlikte göz atalım.

İstanbul Elit Akademi Ümraniye pomem parkur hazırlık kursu

13 Yıllık tecrübeye sahip Elit akademi Ümraniye pomem parkurunu listemizin 1.sırasına koyduk. En yeni zaman dilimi olarak 2019 yılında Paem (komiserlik) sınavını 1. lik ile kazanan kişi Hakan GÜRDAP, bayanlar özel harekat parkuru türkiye rekoru 39 sn ile kıran Nazlı MERCAN, bekçilik sınavını 1.lik ile kazanan Adem TATAR Ümraniye Elit akademi pomem parkurundan çıkmıştır. 6 yıldır anadolu yakasında eğitimler veren Elit akademi toplamda 2 binin üzerinde aday öğrenciye sınavlarını kazanmasında yardımcı olmuştur. Parkur merkezinde 5 eğitmen hoca ile eğitim verilmektedir.Ulaşım açısından metro durağına 3 dk lık bir yürüme mesafesindedir.Sorumluluğunu Uğur KARA nın aldığı ümraniye pomem parkurunun parkur ücreti ,adres ,antrenman saat bilgileri ve diğer tüm detayları için sayfamızın kurslar bölümünü ziyaret etmeyi unutmayınız.
İLETİŞİM: 05535974212 

İstanbul Elit Akademi Pendik pomem parkur hazırlık kursu

Yine Pendik ve Tuzla bölgesine hitap eden elit akademi Pendik pomem parkur hazırlık kursu alanında uzman antrenörler eşliğinde nizami salon ölçüleri ve kolay ulaşımı ile listemizin 2.sırasına girmeyi başardı. Pomem parkurunda kırdığı rekorlarla yıllarca adından söz ettirmeyi başaran Pendik Elit akademi pomem parkur kursu ,anadolunun en kaliteli hizmet veren pomem parkur hazırlık kurslarından birisidir. Uzman antrenörlerin birebir ilgisi ile hedefine ulaşmayı amaçlayan polis adayı öğrenciler Pendik pomem parkurundan ilgi ve memnuniyet ile bahsetmekedir. Farklı antrenman stilleri ve dsiplin anlayışı ile adayların fiziki gelişimine büyük katkılar sağlamaktadır. Toplamda 1500 üzerinde öğrenci kazandırmıştır. 5 yıldır Pendik bölgesine hizmet vermektedir. Ulaşım açısından çok iyi bir noktadadır.Sorumluluğunu Ayhan DAMAR ın yaptığı Pendik pomem hazırlık kursunun ücretleri ve bütün detaylarına kurslar bölümünden ulaşabilirsiniz.
İLETİŞİM:0554 643 92 02

 
İstanbul Elit Akademi Maltepe pomem parkur hazırlık kursu
istanbul ili Maltepe ilçesi Küçükyalı mahallesinde bulunan Maltepe pomem parkur hazırlık kursu ,Küçükyalı Mesleki ve Teknik anadolu lisesinin kapalı spor salonunda çalışmalarını sürdürmektedir.Maltepe pomem parkuru 2016 yılından beri elit akademi bünyesinde hizmet vermektedir. 
 
MALTEPE ÇALIŞMA PROGRAMI BAŞLANGIÇ SAATLERİ
       GÜNLER         ANTRENMAN
SAATİ 
PAZARTESİ -
SALI -
ÇARŞAMBA  -
PERŞEMBE   -
CUMA -
CUMARTESİ -
PAZAR -Not:Parkura gelmeden kontrolleri bu sayfadan yapabilirsiniz


Mevcut parkurlar
POMEM PARKURU
POH PARKURU
POMEM PARKURU
KOMİSERLİK PARKURU
PMYO PARKURU
ASSUBAYLIK PARKURU
MEVCUTTUR


-Nizami birebir eksiksiksiz malzeme ve salon
-Kolay ulasım (KÜÇÜKYALI metro istasyonu)
-Etkili gelişim
-Profesyonel antrenörler
-Saniye gelişim garantisi
-Fotoselle saniye alımı hergün


ILETISIM : 
Pendik:         0554 643 92 02
Ümraniye:    0553 597 42 12