PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

ÇANAKKALE POLİS HAZIRLIK KURSU
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

Çanakkale POMEM Polis Hazırlık Kursu, Polis olmak isteyen adaylar için alanında uzman olan antrenörler ile birlikte polis hazırlık öğrenci adayları için Polis hazırlık parkuru aktif eğitim vermektedir. Yalnızca Çanakkalede  Pomem polis hazırlık Kursu değil, PÖH Parkur Eğitim Kursu, PAEM Parkur Eğitim Kursu, Bekçi Parkur Eğitim Kursu, ASTSUBAY Eğitim  Parkur Kursu, SUBAY Parkur Eğitim Kursu, Jandarma astsubay parkur eğitim kursu, gibi spor mülakat parkurları içinde etkin bir eğitim sunmaktadır. Polis olmak isteyen adaylara polis hazırlık kursunu nizami salon ölçüleriyle vermektedir. Yalnızca Polis hazırlık kursu değil asker olmak isteyen adaylar içinde parkur hazırlık kursu verilmektedir. Çanakkale POMEM Polis Hazırlık Kursu, Polis olmak isteyen adaylar için alanında uzman olan antrenörler ile birlikte Polis hazırlık parkuru için aktif eğitim vermektedir polis hazırlık öğrenci adayları için.
    Çanakkale pomem polis hazırlık parkur kursuna gelen yeni polis adaylarına alanından uzman eğitmenler eşliğinde polislik parkurunda bulunan 7 istasyon teknik anlatımlarla aktarılmaktadır.  Polis Akademisi'nin verdiği ölçülerle birebir olan parkurumuzun, parkur istasyonları tek tek nizami bir şekilde anlatıldıktan sonra POMEM polis adayı öğrencilere hocalarımızın eşliğinde ve yardımıyla istasyonlar 4-5 tekrarlarla daha iyi kavrayabilmeleri için tekrar ettirilmektedir. Eğitim sonunda polis parkur kursuna hazırlık için gelen polis öğrenci adaylarımıza fotoseller ile süre alımı yapılmaktadır.Parkur eğitimini alan öğrenciler bu şekilde POMEM Fiziki Yeterlilik Sınavı, PAEM Fiziki Yeterlilik Sınavı, Bekçi Fiziki Yeterlilik Sınavı veya Astsubay Fiziki Yeterlilik Sınavına gitmeden aday arkadaşlarımızın heyecanını az da olsa yenebilme gayretinde bulunmuş oluyoruz.
     Polis hazırlık kursumuz POMEM ilanı geldikten sonra Polis Akademisinin resmi sitesi olan http://pa.edu.tr  adresinden yayımlanan kurallar üzerine uzman hocalar tarafından polis hazırlık kursuna gelen adaylarımıza sunulmaktadır. Yalnızca Polis Hazırlık Spor Mülakatına Hazırlık yapılmamaktadır ayrıyetten pomem adayı olan öğrencilerimize pomem sözlü mülakatı hakkında bilgi verilip nasıl bir model takınmaları içinde ipuçları verilmektedir.
    27. Dönem POMEM Polis Alım ilanı içinde Çanakkale de etkin olan kursumuza kayıt yapabilirsiniz. 27. Dönem POMEM ilanı geldikten sonra polislik parkuru için arayış içine giren polis adayı arkadaşlarımızın en çok tercih ettiği Parkur eğitim kursuna kayıtlarınızı iletişim bilgilerinde bulunan numarayla yapabilirsiniz.     NOT:
 
Antrenmanlar uzman hocalar eşliğinde en az 1 saat yapılmaktadır.

Antrenmanların işleyişi; ısınma, esneme, istasyon eğitimi ve son olarak isteğe bağlı fotosel ile süre alımı şeklindedir.

Kayıt için 15 dk önce gelmeniz yeterlidir.

Salona girişlerde ateş ölçümü yapılmadan içeri giriş yapılmamaktadır.


Antrenman sırasında covid-19 tedbirlerine uymanız gerekmektedir. Lütfen maske ile geliniz ve antrenman esnasında sosyal mesafeye dikkat ediniz.
İLETİŞİM 0(553) 973 07 99