PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

BURSA POMEM PAEM BEKÇİ ASTSUBAY HAZIRLIK KURSU

BURSA POMEM PARKUR KURSU
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

       

Bursa POMEM Polis Hazırlık Kursu
 

       Bursa POMEM Polis Hazırlık Kursu, yıllardır siz değerli polis adaylarımıza eğitim vermektedir. Polis olmak isteyen adaylar için alanında uzman olan antrenörler ile birlikte polis hazırlık öğrenci adayları için Polis hazırlık parkuru aktif eğitim vermektedir. Yalnızca POMEM Polis Hazırlık Kursu değil, öğrenci adaylarımızın istedikleri akademinin yayımladığı sınav duyurularından olan PÖH Parkur Eğitim Kursu, PAEM Parkur Eğitim Kursu, BEKÇİ Parkur Eğitim Kursu, ASTSUBAY Eğitim  Parkur Kursu, SUBAY Parkur Eğitim Kursu, ZABITA Parkur Eğitim Kursu, gibi spor mülakat parkurları içinde etkin bir eğitim sunmaktadır.

      Öğrencilerimize sadece parkur odaklı eğitim vermekten kaçınmaktayız. Onlara kondisyon ve güç ağırlıklı eğitimlerde vermekteyiz. Bu şekilde istedikleri sürelere daha kısa süre de ulaşmalarını sağlamaktayız. Polis olmak isteyen adaylara polis hazırlık kursunu nizami salon ölçüleriyle vermektedir. Yalnızca Polis hazırlık kursu değil asker olmak isteyen adaylar içinde parkur hazırlık kursu verilmektedir. Bursa POMEM Polis Hazırlık Kursu, Polis olmak isteyen adaylar için alanında uzman olan antrenörler ile birlikte Polis hazırlık parkuru için aktif eğitim vermektedir polis hazırlık öğrenci adayları için.


    27. Dönem POMEM Polis Alım ilanı için hız kesmeden eğitimlerimiz devam etmektedir. Lisans mezunu (5.440) erkek, (960) kadın, önlisans mezunu (1.360) erkek, (240) kadın olmak üzere toplam (8.000) öğrenci alımı yapılacaktır. Bundan dolayı diğer döneme göre şansımız daha yüksektir. Bayan alımının fazla olması sebebiyle siz değerli öğrenci adaylarımızın zaman geçmeden polislik parkuruna hazırlanmaları gerekir. Sizleri Bursa POMEM Polis Hazırlık Kursuna bekliyoruz.
İLETİŞİM:

RIDVAN KARADAĞ

0(554) 316 49 96