PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

BATMAN BESYO-POMEM HAZIRLIK KURSU
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

     BATMAN BESYO-POMEM HAZIRLIK KURSU

 

      Batman Atatürk Spor Salonunda bulunan Polis Hazırlık Kursumuz 27. Dönem Pomem Parkuru içinde hazırlıklarına ve çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Batman'ın merkez ilçesi Bahçelievler Stad cad. bulunan salonumuz Polis Akademisinin resmi internet sitesinde yayımlanan polis spor mülakatının nizami ölçülerine göre eğitim vermektedir.

 
     Batman da yıllardır süre gelen polis hazırlık kursumuz polis adayı öğrencilerimize hayallerine ulaşmak için eğitim vermketedir. Polis Akademisinin istediği spor parkurunda 7 istasyon bulunmaktadır. Ve bizler bu istasyonları siz değerli öğrencilerimize uzman hocalarımız eşliğinde teknik bir eğitim verilmektedir. İstasyonlar anlatılmaktadır ve gün sonunda elektronik cihazlarla süre alımı yapılmaktadır.

      Verimli bir eğitim geçirmek isteyen polis adayı öğrencilerimizin Batmanda tercih ettiği Polis Hazırlık kursumuza gelen öğrencilerimizin %95 başarı oranı sağladığını sizlere söylemekten gurur duymaktayız. Sınav tarihine gelene kadar öğrenci adaylarımıza 100 tam puan almalarını sağlacak şekilde eğitim vermekteyiz. 

         POMEM, PAEM, PMYO, Bekçi veya Askeri alımlarından herhangi birini kazanmak istediğiniz sınavları siz bize söyleyin biz de sizlere hayallerinize ulaşmanız için tam destek verelim.

NOT:
 
Antrenmanlar uzman hocalar eşliğinde en az 1 saat yapılmaktadır.

Antrenmanların işleyişi; ısınma, esneme, istasyon eğitimi ve son olarak isteğe bağlı fotosel ile süre alımı şeklindedir.


Antrenman sırasında covid-19 tedbirlerine uymanız gerekmektedir. Lütfen maske ile geliniz ve antrenman esnasında sosyal mesafeye dikkat ediniz.

İLETİŞİM:

EMRAH İPEK 

0554 137 63 02