PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

GAZİANTEP EFOR SPOR KLÜBÜ
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

       GAZİANTEP POMEM PARKUR HAZIRLIK KURSU

      Gaziantep  pomem parkur hazırlık Kursu, 4 farklı salonda POMEM, PMYO, Astsubay ve Bekçilik eğitimi vermektedir. Antrenmanlarımızın alanında uzman hocalar tarafından 4 ayrı salonda devam etmektedir. Polislik, askeri sınavlarda %95 oranla başarı gösteren parkur hazırlık kursumuz 137 adet öğrencimizi 1 sene içerinde hayallerine kavuşturmuştur.
        Gaziantep  POMEM Polis Hazırlık Kursuna gelen öğrenci adaylarımızı sadece bulundukları kapalı spor salonu  içerisinde değil temiz havada da spor yaptırmaktayız. Sadece parkur odaklı değil uzman hocalarımızla kondisyon güç ağırlıklı çalıştırmaktayız.
          BESYO alanında kendini geliştimek ve okul kazanmak isteyen arkadaşlarımıza da tam destek vermekteyiz. Beden Eğitimi Öğretmenliği, Antrenörlük Eğitim Bölümü, Spor Yöneticiliği Bölümü veya Rekreasyon Eğitim Bölümünden herhangi birini isteyen öğrenci adaylarımıza istedikleri alanlara ulaşabilmeleri için bilgilendirme yaparak tercihlerinde yanılgıya düşmemeleri için yardımcı oluyoruz.

      Gaziantep  POMEM Polis Hazırlık Kursu 27. Dönem POMEM Polis Alımı içinde aktif bir şekilde 4 salonunda eğitim vermektedir. Yalnızca polsilik değil 2021 yılı için BESYOya hazırlık yapmak isteyen adaylarımızı da salonlarımıza beklemekteyiz.
      İletişim bilgilerinden siz değerli öğrencilerimiz bizlere ulaşıp size en yakın spor salonumuzda Gaziantep polis hazırlık kursumuza kayıt yaptırabilirsiniz.


 

 İLETİŞİM : 

Mustafa ÖZTÜRT

0506 358 93 47