PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

ÜCRETSİZ POMEM PARKURLARI

ÜCRETSİZ POMEM PARKURLARI

  Polis adayları ücretsiz pomem parkuru arayışlarına devam ediyor.

Bizde www.polishazirlik.com ailesi olarak Türkiyede'ki ücretsiz pomem parkurlarını belirledik. Her yıl düzenli bir şekilde alım gerçekleştiren Polis Akademisi binlerce adayı bazı testlere tabi tutuyor. Bunların başında adayları en çok korkutan fiziki yeterlilik pomem parkuru yer alıyor.Polis fiziki yeterlilik sınavını başarıyla tamamlayamayan adaylar,sözlü mülakat aşamasına geçemeden eleniyorlar.Bu aşamada polis adaylarını pomem fiziki yeterlilik parkuruna hazırlamak için bazı illerde ücretli ve ücretsiz kurslar kuruluyor.Biz bu gün ücretli ve ücretsiz pomem kurslarını inceleyeceğiz ve kalite bakımından analiz yapacağız.

TÜRKİYEDEKİ ÜCRETSİZ POMEM PARKURLARI(kursları)

1-İzmir ücretsiz pomem kursu: İzmirde yıllardır hizmet veren pomem kursu Serdar ONGUN öncülüğünde devam ediyor.Şehit ve gazi yakınlarındanda ücret talep etmiyor.
Serdar ONGUN:05078764754
Adres:İzmir/Bornova

2-İstanbul ücretsiz pomem kursu (avrupa): Polis adaylarına İstanbulda ücret talep etmeyen pomem parkuru geçtiğimiz yıllarda Küçükçekmece Bahçelievler ve Avcılarda hizmete girdi.Bu sene yine adaylara hizmet veren parkurlar arasında yine şehit ve gazi yakınları ve durumu olmayan öğrencilerden ücret talep etmeyen İstanbul akademi başı çekiyor.
İletişim: 0533 680 20 48 

3-İstanbul ücretsiz pomem kursu(anadolu):Listemizin 4 numarasında Ümraniye Kadıköy Kartal da ücretsiz pomem kurs hazırlığında olan elit akademi,Şehit ve Gazi yakınlarından hiç bir ücret talep etmiyor. İLETİŞİM:05546439202 
4-Eskişehir ücretsiz pomem kursu:Eskişehirde ücretsiz pomem hazırlığını şu an eskişehir belediyesi değerlendiriyor.Alınan duyumlar neticesinde bu sene hizmete girmesi planlanıyor.İletişim :