PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

İZMİR POMEM PARKURU
AÇILIŞ - KAPANIŞ 18:00-22:00
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

İZMİR POMEM HAZIRLIK KURSU

     İzmir  Buca ve Bornova da yer alan İzmir pomem parkur hazırlık kursu Elit Akademi farkıyla, Pomem parkuru, Pmyo parkuru, subaylık parkuru, Bekçilik parkuru ,Msü parkuru, Zabıtalık parkuru, ve Pöh parkurunu alanında uzman antrenörler eşliğinde fiziki yeterlilik sınavlarına hazırlık yapmaktadır. Elit akademi İzmir pomem parkur hazırlık kursu 10 yıldır besyo, pomem, boks, jimnastik kursları vermektedir. 

İzmir pomem parkuru hazırlık kursları nerede yern almaktadır?

     İzmir pomem parkur hazırlık parkuru nizami salon ölçülerinde öğrencilerine hizmet vererek 8-10 sn gelişim garantisi vermektedir. Antrenmanlarda son teknoloji lazerli kronemtreler kullanan Elit akademi İzmir pomem parkurunda binlerce öğrenciye eğitim verilmiştir. Buca pomem parkur hazırlık ve Bornova pomem parkur hazırlık kursu İzmirin en merkezi noktolarında yer almaktadır. Buca pomem parkuru hazırlık kursu ve Bornova pomem parkuru hazırlık kursunu test etmek eğitim almak isteyen polis adayları için iletişim bilgilerini paylaştık.

Pomem hazırlık kursları Elit akademi farkıyla

Pomem hazırlık kurslarının yer aldığı diğer parkurları görebilmek için kurslar bölümü inceleyebilirsiniz. Pomem hazırlık kurslarına katılım içinm rezervasyon yaptırmayı unutmayınız. Güncel eğitim programları kurs içeriklerinde yayınlanmaktadır.

- BORNOVA POMEM PARKURU ADRES :
İLETİŞİM : 05078764754

BUCA POMEM PARKURU ADRES :

İLETİŞİM : 05068067085


DETAYLAR:
NİZAMİ PARKUR
FOTOSEL İLE DERECE ÖLÇÜMÜ
HERGÜN EĞİTİM ANTRENMAN
8 SN GELİŞİM GARANTİSİ
ELEKTRONİK KRONOMETRE İLE ÖLÇÜM
BİREBİR İLGİ
TECRÜBELİ PROFESYONEL TEKNİK ANTRENÖRLER.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYIN VE DİĞER SAYFALARI DİKKATLE  İNCELEYİNİZ.