PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

ESKİŞEHİR POMEM PMYO PÖH BEKÇİ KURSU
AÇILIŞ - KAPANIŞ 18:00-22:00
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

ESKİŞEHİR POMEM PARKUR HAZIRLIK VE  PMYO  BEKÇİ HAZIRLIK KURSU

         Eskişehir pomem parkur hazırlık kursu eskişehirin en iyi noktalarında birinde yer almaktadır. Eskişehir pomemhazırlık kursu polis hazırlık kursu jandarmaastsubay hazırlık kursu tecrübeli antrenör Hasan TURHAN tarafından verilmektedir. Eskişehir de uzun yıllar antrenörlükyapan Hasan turhan bekçi hazırlık kursu ve pomem hazırlık ta üstün başarılara imza atmıştır. Eskişehirin ençokkazandıran ençok öğrenci yetiştirme özelliğine sahip pomem hazırlık kursu covid tedbirlerine katı bir şekilde uyarak pomem adaylarının sağlığını ön planda tutmaktadır. Antrenmanlarda güç dayanıklılık çabukluk ve çeviklik antrenmanlarına ağırlık verilmektedir.Pomem ve bekçi adaylarına parkur istasyonları tanıtılarak parkur üzerinde çalışma yaparak fiziki yeterlilik testine hazır hale getirilmektedir.Covid döneminde antrenmanlara katılmadan önce isim yazdırmak geldiğinde maske takmak ve hes kodu getirmek mecburidir. Eskişehir pomem hazırlık kursunda antrenman ve güncelsaat bilgilerine bu sayfada da yer vereceğiz.

Eskişehir fiziki yeterlilik pomem parkur hazırlıklarına katılım için ne gerekmektedir?

Yanınızda kimliğinizin bulundurmalısınız .Pomem parkur hazırlık kursu ödemesini yapmak ve çalışmalara katılmak için çalışma yapılan salona 10 dakika erken gelmeniz yeterli olacaktır.
Sakatlıklar yaşanmaması için öncelikle bedenimizi hazır hale getirmeliyiz.Herhangi bir spor geçmişiniz yok ise mutlaka bir uzman eşliğinde parkur çalışmalarını sürdürünüz.Özellikle kalp rahatsızlığı yaşayanlar kardiyovasküler bozukluklarda hayati önem arz eden problemlerle karşılaşabilirler.