PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

KAYSERİ POMEM PARKUR KURSU
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA


 

KAYSERİ POMEM POLİS HAZIRLIK KURSU


 

       Kayseri POMEM Polis Hazırlık Kursumuz, alanında tecrübeli hocalarımızla senelerdir Kayseri de siz değerli akademiye hazırlanan öğrencilerimize hizmet vermektedir. Konum olarak da kolay bulunulabilicek bir ikamete sahip olan kursumuz siz değerli öğrencilerimizi salonumuza beklemekteyiz. Polis olmak isteyen öğrenci adayların spor parkurlarına hazırlık yapabilmeleri için Polis Akademisinin yayınlamış olduğu parkuru nizami bir şekilde sizlere sunup çalışmanızı sağlamaktayız. Yalnızca spor parkuruna hazırlık yapmaktan ziyade spor mülakatını kazandıktan sonra da gireceğimiz sözlü mülakatında nasıl bir duruş sergilememiz gerektiğini de sizlere aktarmaktayız. 

 
          Yalnızca POMEM Parkur Hazırlığı sağlamıyoruz. Hazırlanmak istediğiiz PÖH, PAEM, BEKÇİ,PMYO ve Askeri alımlarda da hazırlanmanızı sağlıyoruz. 

           27.
 Dönem POMEM Polis Alım ilanı için hız kesmeden eğitimlerimiz devam etmektedir. Lisans mezunu (5.440) erkek, (960) kadın, önlisans mezunu (1.360) erkek, (240) kadın olmak üzere toplam (8.000) öğrenci alımı yapılacaktır. Bundan dolayı diğer döneme göre şansımız daha yüksektir. Bayan alımının fazla olması sebebiyle siz değerli öğrenci adaylarımızın zaman geçmeden polislik parkuruna hazırlanmaları gerekir. Sizleri Bursa POMEM Polis Hazırlık Kursuna bekliyoruz.


        27. Dönem POMEM Polis Alım ilanı içinde Kayseri de etkin olan kursumuza kayıt yapabilirsiniz. 27. Dönem POMEM ilanı geldikten sonra polislik parkuru için arayış içine giren polis adayı arkadaşlarımızın en çok tercih ettiği Parkur eğitim kursuna kayıtlarınızı iletişim bilgilerinde bulunan numarayla yapabilirsiniz. 


İLETİŞİM:ALP ER
0(507) 029 48 33