PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

AYDIN ÖZGÜR AKADEMİ POMEM HAZIRLIK KURSU
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

AYDIN POMEM PARKUR HAZIRLIK KURSU 

      Aydın POMEM Polis Hazırlık Kursu, alanından tecrübeli ve uzman antrenörlerle Polis olmak isteyen aday öğrencilere spor parkuruna hazırlık yapabilmeleri için kurs vermektedir. Sadece POMEM değil, PAEM Hazırlık Kursu, Askeri Alımlarında da hazırlık kursunda eğitim vermektedir. Parkurumuz Polis Akademisinin talimatlarında vermiş olduğu nizami ölçülerle kurulmuştur. Aydın POMEM Polis pomem hazırlık kursu, uzman antrenörlerimiz Polis Hazırlık Parkurunda bulunan 7 istasyonu nizami şekilde anlatmaktadir. İstasyonların tek tek teknik bir biçimde nasıl yapılması gerektiği anlatılmaktadır. İstasyonların cezaları da anlatıldıktan sonra adaylara istasyonlar 3-4 tekrar olcak şekilde yaptırılmaktadır. 

     Aydın pomem parkur hazırlık kursumuz da yalnızca parkur odaklı çalışma olmamaktadır. Adayların nasıl beslenmeleri gerektiğine dair de konuşmalar yapılmaktadır. Daha iyi dereceler alabilmek için öğrencilerimize kondisyon agırlıklı istasyonlarda çalıştırmaktayız. Amacımız daima sağlam bir kondisyona sahip olacak öğrenciler yetiştirmektir. Dediğimiz süre sadece parkur odaklı çalıştırmadığımız öğrencilerime sözlü mülakatlarında da nasıl bir hal takınmları hakkında da bilgiler vermekteyiz.

     
Aydın POMEM Polis Hazırlık Kursu, 27. Dönem POMEM Polis Alım ilanı içinde Aydın etkin olan kursumuza kayıt yapabilirsiniz. 27. Dönem POMEM ilanı geldikten sonra polislik parkuru için arayış içine giren polis adayı arkadaşlarımızın en çok tercih ettiği Parkur eğitim kursuna kayıtlarınızı iletişim bilgilerinde bulunan numarayla yapabilirsiniz. 
27. dönem pomem hazırlık kursu çalışmalarına Aydın ilinde katılım sağlamak için lütfen aşağıdaki telefon numarası ile iletişime geçiniz

İLETİŞİM:
ÖZGÜR ASLAN
0506 103 85 55