PMYO - BEKÇİ - PAEM - POMEM Parkur Hazırlık

Telefon İle Ulaşın

+05546439202

E-Mail Adresimiz

[email protected]

ÇORUM POLİSLİK KURSU
QR KODU

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

KURS HAKKINDA

   

HAK ÇORUM POLİS HAZIRLIK KURSU

 

     Çorum  pomem parkur hazırlık kursu,parkur  alanında uzman Beden Eğitimi Öğretmeni Milli Antrenör Hakan ÇITAK ve Beden Eğitimi Öğretmeni Milli Prof. Kondisyoner Ali UYAR ile polis olmak isteyen aday öğrencilere eğitim vermektedir. Önceki dönemlerdeki alımlarda %95 oranlı bir başarı performans tablosu olan hazırlık kursumuz 27. Dönem POMEM hazırlıkları içinde sizleri beklemektedir.
      Bölgenin en iyi kondisyoneri ile çalışma imkanı sunan kursumuz herşeyden önce kara düzen değil antrenman bilimi ışığında akademik donanımlı profesyonel antrenörlerle hızlı sonuş elde etmekimkanı sunmaktadır. 
     Salonumuzda pomem parkuru için polisliğe hazırlanmak isteyen arkadaşlarımıza istedikleri kiloya inmek veya çıkabilmeleri için Diyetisyen imkanıyla hızlı kilo alıp verdirme imkanı sunmaktadır.
      Polis hazırlık kursuna gelen öğrenci adaylarımıza vucüt yağ ölçümü yapılmaktadır.
     Polis Akademisinin resmi internet sitesinde yayımlanan talimatta istenilen boy ölçüsüne sahip olmayan arkadaşlarımıza 1-2 cm bot uzatma teknikleri göstererek onları istenilen standarta ulaştırmaktayız.
    Polis hazırlık kursuna gelen öğrenci adaylarımızdan takla atamayan öğrencilere takla atma aparatıyla takla attırma imkanı sunmaktayız.
     Polis hazırlık kursumuzda eğitim gören arkadaşlarımıza Profesonel ayakkabı desteği vermekteyiz.
     Polis hazırlık kursumuzda eğitim aldığı esnada ani bir sakatlanma olması sonucunda salonumuzda ilk yardım yapılmaktadır.
   Çorumun en gelişmiş kursu olan Hak Polis Hazırlık Kursu, sabah ve akşam saatlerinde ayrı ayrı seanlarımızın varlığıyla Çorumun tek kursudur.
     30 yıllık tecrübemizle sizlere hizmet sunmaktayız.

   İLETİŞİM:
 

Beden Eğitimi Öğretmeni Milli Antrenör Hakan ÇITAK 

0(506) 606 01 40
 

Beden Eğitimi Öğretmeni Milli Prof. Kondisyoner Ali UYAR 

0(505) 845 67 31